لطفاً استامینوفن نباشید

این کتاب در قالب شش داستان بی نظير و به هم مرتبط، سعي دارد به مسايل زندگي امروز جوانان بپردازد و قدمي براي رفع اين مشكلات بردارد.بررسی روابط بین محرم و نامحرم و تبیین حد و مرزهای آن، بررسی جامع و کامل نقش ماهواره در زندگی خانواده امروز، فرهنگسازی و تشویق جوانان به ازدواج آگاهانه، از جمله مواردی است که در این کتاب بدان اشاره شده است.

این کتاب در قالب شش داستان بی نظير و به هم مرتبط، سعي دارد به مسايل زندگي امروز جوانان بپردازد و قدمي براي رفع اين مشكلات بردارد. بررسی روابط بین محرم و نامحرم و تبیین حد و مرزهای آن، بررسی جامع و کامل نقش ماهواره در زندگی خانواده امروز، فرهنگسازی و تشویق جوانان به ازدواج آگاهانه، از جمله مواردی است که در این کتاب بدان اشاره شده است.

این بیانگر آن است که قرآن کریم طریق نور و مسیر هدایت انسان‎‎هاست و بشر را در راستای صراط الهی هدایت می‏‏‌کند و اگر انسانی به دو عنصر قرآن کریم و اهل بیت (ع) تکیه کند، تمام مشکلات زندگی او حل خواهد شد و سرانجامی نیکو خواهد داشت.

 بررسی روابط بین محرم و نامحرم و تبیین حد و مرزهای آن، بررسی جامع و کامل نقش ماهواره در زندگی خانواده امروز، فرهنگ‏‏سازی و تشویق جوانان به ازدواج آگاهانه، عاشقانه و به‌هنگام بر طبق دیدگاه اسلام، مبارزه با عادی جلوه دادن ارتباط دختر و پسر، بررسی مفهوم حجاب، حیا و غیرت در جامعه‎‎امروز، امداد الهی و توجه خاص به معصومین (ع) و به خصوص نقش امام زمان (عج) در زندگی شیعیان و احترام به بزرگترها و والدین و رعایت حقوق یکدیگر و احترام به حریم‎‎های الهی، از مباحث مطرح‌شده در این کتاب است.

 کتاب "لطفا استامینوفن نباشید" توسط انتشارات نیکوروش یزد در شمارگان ۲۰۰۰ نسخه به چاپ رسیده است.
دیگر آثار: